Przeskocz do treści

Aktualności

Nadeszły długo wyczekiwane wakacje!

W lipcu i sierpniu nie prowadzimy zajęć. Zachęcamy zainteresowanych dołączeniem do naszej szkoły w nowym roku szkolnym do kontaktu poprzez :

Grupy będą tworzone we wrześniu, zajęcia ruszają 18 września.

Serdecznie zapraszamy!

Witamy w nowym roku szkolnym!

Rozpoczęliśmy zapisy na zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Plan lekcji znajduje się na stronie w odpowiedniej zakładce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu pod adresem mailowym info@cookschool.pl

W celu informacji na temat zajęć indywidualnych dla dorosłych, prosimy o kontakt bezpośrednio z lektorem (alancook68@icloud.com). W tym roku zajęcia z native speakerem będą odbywać się w godzinach przedpołudniowych.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Zapisy do grup rozpoczną się we wtorek 25 sierpnia 2020 i będą trwały do 11 września 2020. W ostatnim tygodniu sierpnia opublikujemy przybliżony plan zajęć (przede wszystkim dla grup popołudniowych), ostateczny zostanie ustalony 3 września, po dopasowaniu planu młodszych grup do planu lekcji w szkole.

Zapraszamy od 25.08.20 do 11.09.20 do naszej sali New York, przy ul. Solskiego 22, codziennie od 16.00 do 18.00. Można też kontaktować się z nami mailowo (info@cookschool.pl) lub telefonicznie (512394508).

Trwają zapisy na nowy rok szkolny do grup dziecięcych i młodzieżowych!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, planem zajęć oraz cennikiem oraz do odwiedzenia nas w celu napisania testu poziomującego. Jesteśmy dla Państwa od poniedziałku do piątku, w godzinach 16-18, w naszej sali "New York" przy ul. Solskiego 22.

Facebook
Facebook