Przeskocz do treści

Wakacje

W czasie wakacji serdecznie zapraszamy na tygodniowe tematyczne intensywne kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży - nauka bez książek i w naturalny sposób. Zajęcia przez 4 godziny dziennie, w dwóch grupach wiekowych (7-11 i 12+ lat), grupy 4-6 osób.

Link do formularza rejestracji: https://forms.gle/wUrmEWqG9Rkrtg8n6

Koszt tygodnia kursu językowego to 500 zł (zniżka 10% dla naszych klientów z roku szkolnego 2020/2021).

Grupa młodsza (7-11 lat), zajęcia przed południem (godz 8:00-12:00)

Grupa starsza (12+ lat), zajęcia po południu (13:00-17:00)

Tydzień 1 (5-9 lipca 2021) - Kurs o tematyce teatralnej 

Program kursu: nauka scenariusza wybranej bajki po angielsku z podziałem na role, przygotowanie kostiumów i scenografii, odgrywanie ról ulubionych postaci, ćwiczenia teatralne, gry i zabawy językowe. Ostatniego dnia odbędzie się oficjalne przedstawienie, które zostanie nagrane. Przerwa na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywają się w języku angielskim.

Tydzień 2 (19-23 lipca) - Kurs o tematyce filmowej (Harry Potter)

Program kursu: oglądanie kultowej produkcji w oryginale, analiza filmów w języku angielskim, odgrywanie scenek, nauka słownictwa tematycznego. Nauczymy się zasad i zagramy w grę inspirowaną quidditch. Przerwa na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywają się w języku angielskim.

Tydzień 3 (2-6 sierpnia 2021) - Kurs o tematyce "Kraje anglojęzyczne" 

Program: podczas pięciu dni kursu poznamy kultury, historie i ciekawostki dotyczące pięciu krajów anglojęzycznych. Gry i zabawy językowe. Przerwa na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywają się w języku angielskim.

Tydzień 4 (9-13 sierpnia 2021) - Kurs o tematyce plastycznej i naukowej

Program: zajęcia plastyczno-techniczne oraz eksperymenty dostosowane do wieku uczestników. Przerwa na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywają się w języku angielskim. 

 

Facebook
Facebook