Przeskocz do treści

Aktualności

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Zapisy do grup rozpoczną się we wtorek 25 sierpnia 2020 i będą trwały do 11 września 2020. W ostatnim tygodniu sierpnia opublikujemy przybliżony plan zajęć (przede wszystkim dla grup popołudniowych), ostateczny zostanie ustalony 3 września, po dopasowaniu planu młodszych grup do planu lekcji w szkole.

Zapraszamy od 25.08.20 do 11.09.20 do naszej sali New York, przy ul. Solskiego 22, codziennie od 16.00 do 18.00.

Zachęcamy też do wypełnienia formularza zapisów (link poniżej), wtedy my skontaktujemy się z Państwem, gdy zaczną się zapisy i będziemy informować o utworzeniu danej grupy. Można też kontaktować się z nami mailowo (info@cookschool.pl) lub telefonicznie (512394508).

Nowi uczniowie - formularz zapisów

Stali uczniowie - formularz kontynuacji

Trwają zapisy na nowy rok szkolny do grup dziecięcych i młodzieżowych!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, planem zajęć oraz cennikiem oraz do odwiedzenia nas w celu napisania testu poziomującego. Jesteśmy dla Państwa od poniedziałku do piątku, w godzinach 16-18, w naszej sali "New York" przy ul. Solskiego 22.

Wakacje już tuż za progiem, zajęcia grup szkolnych już się zakończyły. Dziękujemy dzieciom za pilny udział w zajęciach i mamy nadzieję, że wakacje będą dla nich także okazją, by języka angielskiego używać w praktyce 🙂

Rodzicom dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam zadania oswajania ich dzieci z językiem angielskim.

Zapraszamy do zapisów  wprzyszłym roku szkolnym. Zajęcia rozpoczną się 1 października, a zapisy do konkretnych grup wraz z początkiem września. Ale zainteresowanych zapisami do grup na różnych poziomach zaawansowania zapraszamy do kontaktu już teraz.

Życzymy udanych wakacji!

Szukamy do współpracy lektora - anglisty (absolwent lub student studiów magisterskich) do prowadzenia kilku grup dziecięcych od nowego semestru. Wymagana piękna wymowa, głowa pełna pomysłów i kreatywność, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu mailowego i do przesłania nam swojego CV.

3 września rozpoczyna się rok szkolny, a my ruszamy z zapisami na zajęcia dla dzieci i dorosłych z języka angielskiego na Oporowie! Zapraszamy!

Zajęcia rozpoczną się 1 października (oprócz grupy 8-klasistów, która zaczyna kurs 18 września). Przypisanie do grup odbywa się w oparciu o test poziomujący. Zapisy prowadzimy przez cały miesiąc wrzesień.

Zapraszamy do naszej sali lekcyjnej na ul. Solskiego 22, od 3 września codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 15-18 (lub o innej godzinie, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub mailowo).

Facebook
Facebook