Przeskocz do treści

Aktualności

Trwają zapisy na nowy rok szkolny do grup dziecięcych i młodzieżowych!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, planem zajęć oraz cennikiem oraz do odwiedzenia nas w celu napisania testu poziomującego. Jesteśmy dla Państwa od poniedziałku do piątku, w godzinach 16-18, w naszej sali "New York" przy ul. Solskiego 22.

Wakacje już tuż za progiem, zajęcia grup szkolnych już się zakończyły. Dziękujemy dzieciom za pilny udział w zajęciach i mamy nadzieję, że wakacje będą dla nich także okazją, by języka angielskiego używać w praktyce 🙂

Rodzicom dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam zadania oswajania ich dzieci z językiem angielskim.

Zapraszamy do zapisów  wprzyszłym roku szkolnym. Zajęcia rozpoczną się 1 października, a zapisy do konkretnych grup wraz z początkiem września. Ale zainteresowanych zapisami do grup na różnych poziomach zaawansowania zapraszamy do kontaktu już teraz.

Życzymy udanych wakacji!

Szukamy do współpracy lektora - anglisty (absolwent lub student studiów magisterskich) do prowadzenia kilku grup dziecięcych od nowego semestru. Wymagana piękna wymowa, głowa pełna pomysłów i kreatywność, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu mailowego i do przesłania nam swojego CV.

3 września rozpoczyna się rok szkolny, a my ruszamy z zapisami na zajęcia dla dzieci i dorosłych z języka angielskiego na Oporowie! Zapraszamy!

Zajęcia rozpoczną się 1 października (oprócz grupy 8-klasistów, która zaczyna kurs 18 września). Przypisanie do grup odbywa się w oparciu o test poziomujący. Zapisy prowadzimy przez cały miesiąc wrzesień.

Zapraszamy do naszej sali lekcyjnej na ul. Solskiego 22, od 3 września codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 15-18 (lub o innej godzinie, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub mailowo).

21 czerwca - dzień otwarty!

Z okazji otwarcia naszej szkoły zapraszamy wszystkich zainteresowanych kursami języka angielskiego na Oporowie do odwiedzenia nas 21 czerwca w godzinach 15-18.
Będzie okazja, by zobaczyć naszą salkę lekcyjną, porozmawiać z lektorami, zapoznać się z ofertą, a także napisać test poziomujący. Dla wszystkich naszych gości będzie czekał poczęstunek. Serdecznie zapraszamy!

Facebook
Facebook